Fiyatlar için ofisimizi arayabilirsiniz : 0212 291 77 91
 

 

Tur Programı
1.Gün

İstanbul – Malta

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Pasaport ve bagaj işlemlerinizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1369 nolu tarifeli uçuşu ile saat 08:05 veya 08:20’de Malta’ya hareket.Malta Uluslararası Havalimanı’na varışınızın ardından otelinize ulaşım ve yerleşme. Şehri keşfetmeye başlamanın tam vakti.. Geceleme otelinizde

2.Gün

Malta

Kahvaltı sonrasında şehri keşfetmek için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

3.Gün

Malta

Kahvaltı sonrasında şehri keşfetmek için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

4.Gün
Malta – İstanbulKahvaltının ardından çıkış işlemleri sonrasında otelden ayrılış.Havalimanına serbest ulaşım.Pasaport ve bagaj işlemlerinizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1372 nolu tarifeli uçuşu ile saat 18:55 veya 20:15’de İstanbul’a hareket.Başka bir Travel Servis yolculuğunda buluşmak dileğiyle…
Destinasyonlar

Size Özel Malta

Orta Akdeniz’de, Sicilya’nın güneyinde yer alan Malta, sevimli bir ada ülkesi. Zengin kültürüyle turistlerin sevilen yaz adresi olan Malta, dil eğitimi almak isteyenlerin de gözdesi.

Mutlaka Görün

 • St. John Katedrali
 • Blue Lagoon Plajı
 • Gozo
 • Comino

Mutlaka Deneyin

 • Timpana
 • Lampuki
 • Tavşan Eti
 • Soppatal Arma
Malta Malta Dil: Maltaca | Para: Malta Lirası | Saat Farkı: -1 | Voltaj: 110-220
Genel: Akdeniz’in bu sevimli adası, sahip olduğu doğal zenginlikler ile oldukça iddialı bir ülke. Kumsalları ve plajlarıyla yaz aylarında oldukça kalabalık olan ülkede hava genellikle sıcak. Akdeniz ikliminin özelliklerinin görüldüğü adada, yağış az da olsa özellikle serin yaz mevsimlerinde oluşuyor. Yıllık ortalama hava sıcaklığı ise 22 derece civarında.Telefon: Ülke kodu: 356 Konsolosluk: 00 3906 44594218 – 00 3906 44594222 – 00 3906 44594221Vergiler: Vergi iadesi yok.Bahşiş: Restoran ve cafelerde % 10 kadar bahşiş veriliyor.
Genel Şartlar

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

İPTAL ŞARTLARI
Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, böyle bir durum geliştiğinde iptal bilgisi tarafınıza iletilecektir. Travel Servis , misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir Bu durumda Travel Servis’in iptal koşulları geçerlidir.
ULAŞIM ŞARTLARI
Travel Servis , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup olası ihtilaflarda Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Travel Servis , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde dönüş uçuşu hava yolu tarafından otomatikman iptal edilmekte olup Travel Servis’in hava yolu şirketine müdahalesi söz konusu olamamaktadır.
ÖZEL TALEPLER
Travel Servis tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Travel Servis tarafından garanti edilemez. Özel talepler için otel tarafından ek ücret istenebilir. Ayırtılan odaların, müşterinin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir fakat bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır. Talep otele bildirilir fakat talebin gerçekleşeceğine dair garanti verilemez zira ilgili talepler, müsaitlik doğrultusunda otelin kendisi tarafından değerlendirilir.
CHECK IN – CHECK OUT SAATİ
Giriş: 14:00 Çıkış: 12:00
Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş kahvaltıdan farklılık göstermekte olup kontinental kahvaltı olarak adlandırılmaktadır. Kontinental kahvaltı; tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.
ÇOCUKLAR VE EKSTRA YATAKLAR
Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, farklı oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir. Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası talep üzerine otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir. Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami). 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
EKSTRA OTEL ÜCRETLERI
İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb gibi) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulabilir. Bu masraflar satın alma esnasında otomatik olarak ücrete dahil edilmezler ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
• VERGİLER
Fiyatlarımız, KDV ve her ülke ile her şehrin uygulanmakta olduğu yerleşik uygulama dahilindeki vergileri içermektedir. Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, müşteriden tahsil edilir.
• DEPOZİTO
Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit otel tarafından talep edilebilir.
  Ücrete Dâhil Olanlar

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile Atatürk Havalimanı-Malta Uluslararsı Havalimanı gidiş, Malta Uluslararası Havalimanı-Atatürk Havalimanı dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti.
 • Seçilen Hotel’de 3 gece 4 gün oda-kahvaltı konaklama.
 • Havalimanı vergisi ve hizmet bedeli.
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
  Ücrete Dâhil Olmayanlar

 • 15 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • 130 € vize ücreti ve hizmet bedeli (İstanbul vize bedeline kargo ücreti dahildir) (Başvuru merkezi Ankara olan misafirlerimiz için vize ve hizmet bedeli 140 Euro’dur. Belirtilen vize ücreti TC vatandaşları için olup farklı uyruklu misafirlerimizin vize ücretleriyle alakalı satış ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.)
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Kişisel harcamalar
 • Gezi boyunca tur lideri bulunmamaktadır. Bu tur lideri bulunmayan bir gezidir.

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya www.vizedunyasi.com’dan temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da Travel Servis aracılığı ile herhangi bir vize başvuru yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir. Gümrük geçişlerinde / sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir. Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır,bu durumdan Travel Servis sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. “Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir,aksi halde doğacak sonuçlardan Travel Servis sorumlu olmayacaktır.”
Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye’den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir,aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Uyarı: İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Malta | 3 Gece 4 Gün | Travel Servis