Mauritius

Siyah inci Afrika’nın güneyinde yer alan Mauritius Adası Volkanik dağ manzarasını arkasına alarak sonsuzluğa uzanan beyaz kumsalları ile güneş ışığı ile kutsanmış tropikal bir Güney Hint Okyanusu adasıdır.

Mauritius, kültürel zenginliği, doğal güzellikleri, bembeyaz kumsalları, mercan resifleri ve pırıl pırıl turkuaz denizi ile her daim ilgi odağı olan adalardandır.

Doğal ortamı bozulmamış bir plajda güneşlenmek, sıcak sularda yelken yapmak, mercan resiflerine dalmak, renkli ve geleneksel pazarlarda dolaşabilir, Hindistan cevizi ve palmiye ağaçları arasında zevkli bir yürüyüş yapabilir, Mauritius doğal yapısını bozmayan otellerde konaklayabilirsiniz.

Ada Yemekleri Sebze,Meyve ve ağırlıklı olarak balık ürünlerinden oluşturmaktadır. Fransız,Çin,Hint yemeklerinden esintiler mevcuttur.

Sıradışı denizi, doğası ve etkinlikleriyle dünyanın en romantik adalarından biri olan Mauritius, balayı çiftleri için biçilmiş kaftan olup sizlere rüya gibi balayı sunuyor. Mauritius Adası çekici, renkli ve eğlenceli balayı anılarını biriktirmek için sizleri bekliyor.

Mauritius | Travel Servis