Fiyatlar ve depar tarihleri için ofisimizi arayabilirsiniz : 0212 291 77 91
1.GÜN İstanbul ‘dan Hareket, Maşukiye’de Köy Kahvaltısı, Sapanca Gölü, Abant, Abant Gölü, Öğle Yemeği,Dönüş YolculuğuGezimiz saat 06.00’da Merter Metro İstasyonu Otoparkı’ndan,

06.30’da Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkı’ndan (Dolmabahçe Lunaparkı karşısı),

07.00’de E-5 Merdivenköy Yeni Salı Pazarı (İstanbul Medeniyet Üniversitesi Yanı)

07.20‘de Çayırova Mc Donalds önünden hareketle, Sapanca’ya doğru keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Kahvaltımızı alacağımız Maşukiye Gönül Sofrası Restoran’da bizlere ayrılan bölüme geçiyoruz. köy kahvaltımız servis edilmeye başlanıyor. Köy kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz keyif kahvelerini yudumlarken dileyen misafirlerimiz de verilen serbest zamanda Maşukiye Bölgesi’nde doğa ile iç içe güzel bir gezinti yapabilir. Verilen serbest zaman sonrasında aracımıza geçerek Sapanca Gölü’ne hareket ediyoruz. Sapanca Gölü’nde vereceğimiz yaklaşık 30 dk’lık mola sonrası Abant’a hareket ediyoruz. Bolu il sınırları içerisindeki aynı isimli tabiat parkının muhteşem doğası ile ziyaretçilerini büyüleyen heyelanların akarsuların yatağının önünü kapaması ile oluşmuş Abant Gölü’ne ulaşıyoruz. Dileyenler göl etrafında gezintiye çıkarken dileyenler ise fayton’a binebilir. (Hava şartlarına bağlı). Belirlenen saatte bizler için hazırlanan barbekümüz ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrası saat 17,00’da hareket ederek İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sizleri aldığımız noktalarda bırakarak bir başka gezimizde tekrar görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Maşukiye’de Köy Kahvaltısı: Kiremitte Eritme Peynir (Kendi Üretimimiz) – Omlet – Sigara Böreği – Patates Tava (Taze Patates), Beyaz Peynir – Kaşar Peyniri – Köy Peyniri (restoranın kendi üretimidir.), Siyah Zeytin – Yeşil Zeytin, 3 Çeşit Reçel (restoranın kendi üretimidir.) – Bal (Marmaris Aksaz Çam balı) – Tereyağı, Acuka (restoranın kendi üretimidir.)- Domates – Salatalık – Yeşil Biber – Maydanoz, Çay – Su – Süt ve Kızarmış Köy Ekmeği

Abant’ta Öğle Yemeği: Abant Gölü kenarında, sucuk – köfte – tavuk ızgara çeşitleriyle soğuk ve sıcak içecek ikramı. (Açık alanda mangal yakılmaktadır.)

 

Gezi süresi 1 gündür;
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. SIRKU KODU GBSAPABANT
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında geziyi, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Travel Servis’te saklıdır. Turun iptali durumunda Travel Servis, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Konaklamasız tur olduğundan çocuk indirimi uygulanmamaktadır. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
Bütün fiyatlara KDV dahildir.

Notlar: 

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Travel Servissorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Travel Servis’in sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur.

Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimze tahsis edilmektedir.

Mola Yerleri,
Alışveriş Merkezleri ve Eğlence Merkezleri

1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği Travel Servis  ya da Travel Servis çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır. Rehber, kaptan, otobüs servis elemanı tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. Mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna başvurulur.

Hizmet Bedeli ve Kapsamı

 

Hizmet Bedeli Nedir:

TUR PROGRAMINDA EKSTRA TUR OLARAK BELİRTİLEN YERLER HARİCİNDEKİ REHBERLİK + OTOPARK + GİDİLEN BÖLGEDEKİ ALTERNATİF TAŞIMA ARAÇLARI ÜCRETLERİ (TEKNE,MİNİBÜS VS..) + ARAÇ MİLLİ PARK GİRİŞLERİ + MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ TOPLAMI SATIŞ ESNASINDA FATURA KARŞILIĞI TAHSİL EDİLİR. KULANILMAYAN HİZMETLERİN İADESİ MAALESEF MÜMKÜN DEĞİLDİR. GEZİ SIRASINDA YETKİLİLERİN KABUL ETMEDİĞİ KİMLİKLERDEN DOĞABİLECEK HER TÜRLÜ MADDİ VE MANEVİ YÜKÜMLÜLÜK KART SAHİBİNE AİTTİR.

Bu tur için hizmet bedeli ödenilen ücrete dahildir.

Travel Servis Tatil Sigortası

Travel Servis , kültür turlarını tercih eden misafirlerine tatilleri sırasında yaşayacakları aksaklıkları kontrol altına almak adına kapsamlı bir tatil sigortası hizmeti sunuyor. Paket fiyata dâhil olan bu sigorta ücreti için ekstra bedel istenmiyor. Lütfen dikkatle inceleyiniz:

ANA TEMİNATLAR 

Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile tıbbi tedavi teminatı.1.000 EUR, muafiyet 50 EUR
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile sigortalının çıkış noktasına dönüş masrafları.Sınırsız
Her türlü kaza sonucu ölüm ve maluliyet.5.000 EUR
Terör sonucu yaralanma.1.000 EUR
Taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil.Sınırsız
Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin seyahati.Sınırsız
EK TEMİNATLAR 
Genel Bilgi Servisi, Acil mesaj iletimi.Sınırsız Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin konaklaması.100 EUR Günlük Max 4 Gün Aile üyelerinden birinin ölümü nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati.Sınırsız Evde meydana gelen hasar nedeni ile yolculuğunuzun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati.Sınırsız Vefat eden sigortalının ve eşlik eden çocuklarının nakli.Sınırsız Tıbbi danışma ve ilaç gönderilmesi.Sınırsız
Ücrete Dâhil Olanlar

Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi
Lüks otobüsler ile ulaşım
Çevre gezileri
Etstur ikramları
Araç içi ikramlar (sıcak ve soğuk içecekler)
Sapanca’da Köy Kahvalısı
Abant Gölü kenarında, sucuk – köfte – tavuk ızgara çeşitleriyle soğuk ve sıcak içecek ikramı.
Gezi hizmet bedeli

Ücrete Dâhil Olmayanlar

Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
Tüm özel harcamalar

Ulaşım Araçları

Neoplan, Mercedes Tourismo veya Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı. Otobüslerde cep telefonu kullanılmaz.

Öğle Yemekleri

Maşukiye’de Köy Kahvaltısı:Kiremitte Eritme Peynir (Kendi Üretimimiz) – Omlet – Sigara Böreği – Patates Tava (Taze Patates), Beyaz Peynir – Kaşar Peyniri – Köy Peyniri (restoranın kendi üretimidir.), Siyah Zeytin – Yeşil Zeytin, 3 Çeşit Reçel (restoranın kendi üretimidir.) – Bal (Marmaris Aksaz Çam balı) – Tereyağı, Acuka (restoranın kendi üretimidir.)- Domates – Salatalık – Yeşil Biber – Maydanoz, Çay – Su – Süt ve Kızarmış Köy Ekmeği

Abant’ta öğle yemeği: Abant Gölü kenarında, sucuk – köfte – tavuk ızgara çeşitleriyle soğuk ve sıcak içecek ikramı. (Açık alanda mangal yakılmaktadır.)

Yorum Yapın

Yormunuz bizim için önemlidir.

Lütfen Bekleyiniz...

Sapanca & Abant Gezisi | Travel Servis