Fiyatlar için ofisimizi arayabilirsiniz : 0212 291 77 91
 

 

1.Gün

İstanbul, Dubai

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Emirates Havayollarının EK 122 sefer sayılı uçuşu ile 19.25 de Dubai’ye hareket.

2.Gün

Dubai, Maldivler

Yerel saat ile 01:00’de Dubai’ye varışın ardından 04:20 de yine Emirates Havayollarının EK 658 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Maldivler’e hareket. Yerel saat ile 09.30 da Maldivler Havalimanının bulunduğu Hulhule Adasına varış. Özel karşılamanın ardından; otelinizin havaalanına uzaklığına göre deniz uçağı, sürat motoru ya da iç hatlar uçağı ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkânı. Geceleme otelimizde.

3.Gün

Maldivler

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler otelinizde düzenlenen Night Fishing (Gece Balık Avı) gezisine katılabilirler. 17:00 de başlayıp yaklaşık 20:00 ye kadar süren bu turda kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilir; Hint Okyanusuna özgü büyük ve renkli balıklardan tutabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.Gün

Maldivler

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Geceleme otelimizde.

5.Gün

Maldivler

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler. Maldiv Adalarının en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış seçeneği sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60’ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil. Mükemmel iklimi ve sualtının eşsiz güzelliği Maldivler’i bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm adaların kendilerine ait resifleri bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varacaksınız. Geceleme otelimizde.

6.Gün

Maldivler, Dubai, İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından havaalanına transfer. Emirates Havayollarının EK 657 sefer sayılı uçağı ile 09.10 da Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 12.10 da Dubai’ye varış. Emirates Havayollarının EK121 seferi ile saat 14.15 de kalkış ve 17.55 de İstanbul a varış. Turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.

Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme

Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.

Destinasyonlar

Maldivler

Doğanın en iyi sakladığı sır, Maldivler… Derin mavi Hint Okyanusu’nda inci taneleri gibi serpilmiş 26 atolde toplanmış 1190 ada topluluğu Maldiv Cumhuriyeti’ni oluşturuyor. Adalar ve adaları çevreleyen mercan kayalarının arasında kalan lagünlerin beyaz kum renginin okyanusun derin mavisiyle uyumu, dünyadaki nadir doğa harikalarından birini sunuyor. Maldivler’i farklılaştıran en büyük özellik ise bembeyaz, incecik tanelerden oluşan kumsalları.

Mutlaka Görün

 • Şnorkel ile Dalış
 • Robinson Crusoe Ada Turu
 • Plajlar

Mutlaka Deneyin

 • Créole Mutfağı
 • Deniz Mahsulleri
 • Yerel İçecekler
Maldivler Maldivler Dil: Maldiv Dhivehi, İngilizce | Para: Rufiyaa | Saat Farkı: +3 | Voltaj: 220

Genel: Balayı çiftlerinin ilk tercihlerinden biri olan Maldivler gerçekten deniz ve güneş cenneti. Başkenti Malé olan ada ülkesinde oldukça konforlu tesisler bulmak mümkün. Genelde sıcak ve nemli bir iklime sahip Maldivler’de günlük ortalama sıcaklık 27 °C derece oluyor. Kasım ve nisan arası kuru sezon, mayıs ve ekim arası ise nemli sezon olarak biliniyor.

Vergiler: Vergi iadesi bulunmuyor.

Bahşiş: % 10 servis ücreti hesaba dahil ediliyor. Ekstra bahşiş kabul ediliyor.

Genel Şartlar
Genel Şartlar

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

Gezimiz, minimum 2 kişi katılım şartı ile düzenleniyor. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor.

Travel Servis, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Travel Servis, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Tur programda belirtilen Ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 03-12 yaş arası çocuk misafirlerimiz için ekstra turlar %50 indirimlidir.

Yolculuk sırasında güzergah üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

Programda belirtilen ekstra turlar oteller tarafından düzenlenmekte olup saatleri ve günü değişebilir

  Ücrete Dâhil Olanlar

 • Emirates Havayolları ile İstanbul-Dubai-Maldivler ve Maldivler- Dubai-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Seçtiğiniz otelde 5 gece konaklama
 • Seçilen otele göre yemek planı
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
  Ücrete Dâhil Olmayanlar

 • 15 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • Seçilen otel yemek planı dışındaki tüm öğün ve içeçekler.
 • Ekstra geziler (fiyatları oteller tarafından belirlenmektedir. )
 • Kişisel harcamalar
 • Travel Servis (Kişibaşı 1000 €’ya kadar olan paket turlarda 20 €/kişi başı / Kişi başı 3000 €’ya kadar olan paket turlarda 40 €/kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)

Tur Lideri

Gümrüksüz sahada ve uçuş boyunca kabinde rehber bulunmuyor. Male Havalimanı karşılama bölümünde yerel rehberlik hizmeti başlıyor ve alan-otel transferleri yapılıyor. Dönüşte, otel – alan transferi sırasında ve gümrüksüz sahada yerel yetkili bulunuyor. Dönüş uçuşu boyunca kabinde rehber bulunmuyor.

Vize

T.C. vatandaşlarına Maldivler’de vize uygulaması yoktur. Geziye katılabilmek için, seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Türk vatandaşı olmayan misafirlerimizin ilgili konsolosluklara danışmaları gerekmektedir.

Maldivler | Travel Servis